Logowanie
pl

Kariera Kariera

Specjalista ds. sprzedaży faktoringu (Poznań)

11.03.2019
Miejsce pracy: Poznań

Termin zgłoszeń: 11.04.2019

Główne zadania:

  • rozwijanie i utrzymywanie współpracy z Klientami KUKE Finance oraz podejmowanie działań zapewniających korzystną dla obu stron współpracę,
  • realizacja kwartalnych oraz rocznych planów sprzedaży,
  • wstępna analiza transakcji oraz omówienie jej z Biurem Ryzyka,
  • aktywizowanie działań w ramach Grupy KUKE  poprzez kontakt z doradcami,
  • utrzymywanie relacji z pośrednikami współpracującymi z KUKE Finance,
  • ustalanie i negocjowanie warunków cenowych i parametrów transakcji z Klientami,
  • uczestniczenie i prezentowanie transakcji faktoringowej na komitecie faktoringowym,
  • monitorowanie działań konkurencji,
  • współtworzenie nowych produktów oferowanych przez Spółkę,
  • terminowa i poprawna merytorycznie realizacja powierzonych zadań i obowiązków.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego magisterskiego o kierunku ekonomicznym, finansowym lub praw-nym,
  • min. 2 letniego doświadczenia w pracy w banku lub instytucji finansowej na stanowisku związanym z obsługą klienta korporacyjnego,
  • ogólnej wiedzy ekonomicznej, finansowej oraz prawnej,
  • bardzo dobrej znajomości produktu faktoringowego oraz ubezpieczeniowego,
  • dobrej znajomości technik sprzedaży  i rozpoznawania potrzeb Klienta oraz negocjacji biznesowych,
  • komunikatywności,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w instytucji finansowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń i zdobywania nowej wiedzy,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań,
  • szeroki pakiet socjalny / opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do biletu komunikacji miejskiej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV)

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KUKE Finance S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oznaczonego numerem referencyjnym KF/SSF/2019.

albo klauzulę zgody rozszerzonej o przetwarzanie danych osobowych również do celów przyszłych rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KUKE Finance S.A. z siedzibą w Warszawie ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oznaczonego numerem referencyjnym KF/SSF/2019 oraz ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez KUKE Finance S.A.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Skontaktuj się z nami

Kuke finance - kontakt

+48 22 233 07 08