Logowanie
EN pl

Aktualności Aktualności

Umowa z Famur S.A.

15.12.2016

KUKE Finance S.A. i Famur S.A. podpisały umowę dotyczącą zarządzania wierzytelnościami. Łączna wartość kontraktu to ponad 19, 5 mln zł.


To pierwsza tego typu umowa między Famurem i KUKE Finance. Mamy nadzieję na wieloletnią współpracę tak, jak ma to miejsce w przypadku kooperacji Famuru z KUKE S.A. Zarządzanie wierzytelnościami to jeden z ważniejszych elementów zapewniających płynność finansową. Famur wybierając odpowiedniego partnera – KUKE Finance,  zapewnia sobie realizację przyjętej strategii w zakresie optymalizacji procesu zarządzania należnościami.  Pozwoli to Spółce koncentrować się na podstawowej działalności biznesowej. Resztą zajmiemy się my – mówi prezes KUKE Finance, Konrad Klimek.


Grupa Famur S.A. to czołowy producent zaawansowanych technologicznie i wysokowydajnych rozwiązań dla górnictwa, w szczególności zmechanizowanych kompleksów ścianowych, kompleksów do drążenia wyrobisk korytarzowych, podziemnych systemów transportowych oraz maszyn dla górnictwa odkrywkowego. Posiada spółki zależne w Rosji, Kazachstanie, Ukrainie, Niemczech oraz Indiach.


Spółka jest klientem KUKE od 2012 r. w ramach ubezpieczeń gwarantowanych przez Skarb Państwa. Ubezpieczane były dotychczas transakcje Famuru w Rosji, Białorusi, Meksyku, Bośni i Hercegowiny oraz Indonezji.

Skontaktuj się z nami

Kuke finance - kontakt

+48 22 233 07 08

Kuke finance - kontakt

Kuke finance - kontakt

formularz kontaktowy