Logowanie
EN pl

Aktualności Aktualności

Ekspansja na rynki Dalekiego Wschodu

09.04.2018
Ekspansja zagraniczna polskich przedsiębiorstw ma fundamentalne znaczenie dla polskiej gospodarki. Z punktu widzenia przedsiębiorcy jest to ogromne wyzwanie pod każdym względem. Firmy mogą otrzymać pomoc zarówno ze strony agencji rządowych, jak i firm komercyjnych – swoich partnerów w biznesie. Dlatego Bank BGŻ BNP Paribas wraz z koalicją Partnerów: Bisnode Polska, KUKE i dziennikiem Rzeczpospolita uruchomił wspólną inicjatywę o nazwie Program Handlu Zagranicznego. Program jest adresowany do polskich eksporterów i importerów. Jego celem jest wspieranie rodzimych przedsiębiorców w ekspansji zagranicznej poprzez dostarczanie im nowoczesnych narzędzi oraz wiarygodnej i rzetelnej informacji.
 
 
Pierwsza tegoroczna edycja konferencji w ramach Programu Handlu Zagranicznego, w sposób szczególny dedykowana jest ekspansji zagranicznej ukierunkowanej na Daleki Wschód.
 
Specjalnie dla Państwa organizatorzy przygotowali:
  • Ciekawe spojrzenie na rynek azjatycki z perspektywy makro: „Wnioski z ekspansji na rynki azjatyckie – czego nauczył się Świat, Europa i Polska?”
  • Interesujące case study przedsiębiorców, którzy przeszli etap ekspansji do Azji i chcą się podzielić swoim doświadczeniem.
  • Próbę odpowiedzi na trudne pytanie „Dlaczego nie zaistnieliśmy jeszcze na rynku chińskim”, czyli jakie wnioski płyną z ostatniej dekady sukcesów i porażek polskich firm w Państwie Środka.
  • Analizę nt. planowanych misji handlowych i targów typu SIAL China – strata czasu czy jednak warto?
  • Rozmowę o tym, jak działają PAIH oraz nowo utworzone Zagraniczne Biura Handlowe, jakie usługi świadczą i na jakie konkretne wsparcie mogą liczyć polskie firmy.
  • Dyskusję nt. jak świat cyfrowy zmienia oblicze handlu międzynarodowego.
  • Panel dyskusyjny z udziałem lokalnych eksporterów i importerów z różnych branż
 
Wiosenna edycja Programu składa się 10 konferencji na terenie całej Polski oraz serii wydarzeń towarzyszących organizowanych przez Partnerów PHZ.
 
Udział w spotkaniach jest bezpłatny.
 
Rejestracja oraz szczegółowa agenda spotkań dostępna jest na stronie KUKE.
 

Skontaktuj się z nami

Kuke finance - kontakt

+48 22 233 07 08

Kuke finance - kontakt

Kuke finance - kontakt

formularz kontaktowy